Кошик
75 відгуків
+380951595501
+380638682705
+380506050010
ООО "Систем кофе сервис"

Вода💙

Вода💙
😻Не будь зі мною жорсткою, або як підібрати оптимальну воду для напоїв

19.05.21

💦Вода – нейтральна рідина без смаку і запаху. Однак, вона впливає на підсумковий смак улюблених напоїв. Якщо п'ємо каву в кав'ярні, а потім намагаємося приготувати його вдома, використовуючи ті ж зерна, результат не завжди схожий. З чаєм такий принцип теж працює.

💦Хороша вода допомагає розкритися листю і кавових зерен. Ми відчуваємо природний смак, насолоджуємося приємним ароматом.

Якщо вода погана, відчуємо:
▪️гіркота;
▪️відчуття, що п'ємо «воду»;
▪️спотворення смаку.

☕️На посуді, в якій готуємо напої, може з'явитися вапняний наліт. Використовуйте водопровідну воду тільки після фільтрації. Так знизите вміст хлору і шкідливих домішок, з-за яких псується смак кави або чаю.

❌Тривожним дзвіночком є присутність слабкого запаху у воді. Не варто вибирати рідина з великою концентрацією кальцію і гідрокарбонатів. Не дуже хорошим варіантом вважається дистильована вода. Готовий напій здасться «прісним».

✅Ідеальна вода – м'яка, нейтральна щодо pH, що містить магній.

Інші статті
 • 31.05.21 Пуровер
  Пуровер

  ☕️Кавові експерименти не закінчуються на створенні суміші. Можна відходити від стандартів і в процесі приготування напою. У цьому допоможе спеціальна воронка-дриппер, яку називають «пуровер».

  Повна версія статті
 • 26.05.21 Интересные факты о кофе.
  Интересные факты о кофе.

  ☕️Говоря о кофе, многие люди представляют себе банальные вещи: начало дня, заряд бодрости, огромные объемы производства. Но секретов больше, чем вариантов приготовления напитка.

  Повна версія статті