
Кавомашина Nuova Simonelli Appia Life V Timer 2gr
210 018 ₴
- В наявності
Кавомашина Nuova Simonelli Appia Life Timer 2GR використовується для приготування кавових напоїв еспресо, капучино або лате в кав'ярнях, барах і ресторанах.
Appia Life може приготувати до 250 капучино (версія для 2 груп) щодня. Концепція машини ґрунтується на двох технологіях: системі SIS, що забезпечує стабільний результат, та Easycream, яка забезпечує швидке й автоматичне приготування густих і оксамитових молочних вершків.
Raised Group - висота групи (від робочої поверхні до носика портафільтра) 140 мм. Можливість одночасного приготування двох чашок в одній групі завдяки подвійним холдерам. Дана опція підходить для продажу "кави з собою" для підставки високої склянки.
За допомогою TFT-дисплея можна подивитися час екстракції проливу кави, контролювати кількість порцій і багато іншого.
Appia Life робить продуктивність ще більш ефективною завдяки ергономічному стилю, підвищуючи швидкість обслуговування і допомагаючи бариста в повсякденній роботі. Appia Life була розроблена, щоб бути більш ефективним, коли справа доходить до обслуговування.
Оснащена двома високими термокомпенсованими групами, краном для подачі гарячої води і паровим краном з нержавіючої сталі з системою PUSH&PULL.
Бойлер виготовлено з міді, основу та бічні панелі - з ABS-пластику, задня панель зі вставкою зі сталі, робоча поверхня - з нержавіючої сталі.
| Версія | V |
| Кількість груп | 2 |
| Розміри ДxШxВ | 784x545x500 мм |
| Потужність | 3150 Вт |
| Напруга | 230 / 380 В |
| Об’єм бойлера-нагрівача | 11 л |
| Об’єм кавового бойлера | - |
| Вага брутто | 66 кг |
| Вага нетто | 55 кг |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nuova Simonelli |
| Вбудована техніка | НІ |
| Призначення | Професійне |
| Тип кавоварки | Ріжкова |
| Тип професійної кавомашини | Традиційна |
| Тип управління | Електронне |
| Об`єм | 11 л |
| Тиск помпи | 9 бар |
| Споживана потужність | 3150 Вт |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Колір корпусу | Металік |
| Країна виробник | Італія |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Приготування молочних напоїв | Автоматичне |
| Додаткові функції | |
| Спосіб приготування еспрессо | автоматичний |
| Індикатор роботи | Так |
| Швидкий пар | Так |
| Функція автовідключення | Так |
| Подача гарячої води | Так |
| Одночасне приготування двох чашок | Так |
| Підігрів чашок | Так |
| Додаткові характеристики | |
| Вбудована кофемолка | Ні |
| Манометр | Так |
| Кількість груп | 2 |
| Можливість підключення до водопроводу | Так |
| Дисплей | Так |
| Підсвічування дисплея | Так |
| Таймер | Так |
| Тип нагрівача | бойлер |
| Матеріал ріжка | метал |
- Ціна: 210 018 ₴

